Aktuálně

Abychom nezlenili, zařadili jsme nové písně....jak se říká "POPIN"...oblíbili jsme si Francouzsku ZAZ a nazkoušeli pár písní. Vytáhli jsme krásnou baladičku od Stinga (shape of my heart)...a přidali několik kousků od cikánských ohňů a marongotek! Dalším se nebráníme! Pokud máte třeba nápad na nějakou písňičku, která by nám slušela napiště na náš Facebook! Děkujeme

Celý článek...

Přátelé a kamarádi, my vám to album jednou natočíme! Tak tento slogan nás povázel pěknou řádku let, ale světe div se....je to tady! Album je konečně k mání! Kdo by si chtěl naše album poslechnout, stáhnout či koupit, může tak učinit na jazzinflagranti.bandcamp.com

Celý článek...

Po Bářině téměř dvouletém výletu do Holadska opět v původní sestavě. Místo pro první koncert bylo ideální... Karlova domovina Brandýs nad Labem. Bylo o čem zpívat, bylo o čem povídat ...bylo co pít!

Celý článek...

Již brzy na CD!

15:38 28.01.2010

Po několika letech živého hraní jsme se rozhodli vykročit do boje s upadajícím hudebním trhem a chystáme se natočit vlastní "platnu". Technologie pokročily, proto vše proběhne pěkně doma v pokojíčku. Těšit se tak můžete na pořádnou porci gipsy swingu, bossanovy, bluesu a to - jak je naším zvykem - v netradičních aranžích.

Celý článek...

"Jako doma" je obnovený cyklus pořadů, který onehdá vznikl v nedalekém rodišti naší drahé zpěvačky Báry Klárové. Vystoupení 17.listopadu je tak první vlaštovkou tohoto projektu a moc se na něj těšíme! Vše bude probíhat formou besedy, kdy Bára v roli moderátorky vyzpovídá Jiřího Vejvodu. Povídání na téma tohoto významného data  bude proloženo vystoupením naší kapely. Tedy vezměte známé, kamarády, babičky, dědečky a doražte v hojném počtu. Budeme se těšit! ...více informací o tomto vystoupení naleznete ZDE, kde si i můžete lístky dokonce předobjednat.

Celý článek...

Rádi bychom vás pozvali na již třetí pokračování "Roudnického" seriálového pořadu "Jako doma". Tentokrát s hostem MUDr. Janem Cimickým. Těšit se můžete na jistě zajímavé povídání a spoustu muziky v podání Jazz In Flagranti. Začínáme v 19.00.

Celý článek...

Ve středu 2.února se uskutečnil již druhý díl besedního pořadu "Jako doma". Hostem byla tentokrát herečka a dabérka Jana Altmannová, hudební vložky obsatarala naše kapela Jazz In Flagranti a večerem provázela Bára Klárová. Paní Altmannová vyprávěla příhody z natáčení filmů, z dabingového studia i osobního života.

Celý článek...
kapela na svatbu, jazzová kapela, hudba na svatbu, jazz na svatbu, party, firemní akce, eventy, svatba, firemní večírek, jazz, evergreeny, jazz music, gypsy, latino, pop, firemní akce, soukromé akce, hudba na večírek, živá kapela, live music