Aktuálně

Abychom nezlenili, zařadili jsme nové písně....jak se říká "POPIN"...oblíbili jsme si Francouzsku ZAZ a nazkoušeli pár písní. Vytáhli jsme krásnou baladičku od Stinga (shape of my heart)...a přidali několik kousků od cikánských ohňů a marongotek! Dalším se nebráníme! Pokud máte třeba nápad na nějakou písňičku, která by nám slušela napiště na náš Facebook! Děkujeme

Celý článek...

Přátelé a kamarádi, my vám to album jednou natočíme! Tak tento slogan nás povázel pěknou řádku let, ale světe div se....je to tady! Album je konečně k mání! Kdo by si chtěl naše album poslechnout, stáhnout či koupit, může tak učinit na jazzinflagranti.bandcamp.com

Celý článek...

Po Bářině téměř dvouletém výletu do Holadska opět v původní sestavě. Místo pro první koncert bylo ideální... Karlova domovina Brandýs nad Labem. Bylo o čem zpívat, bylo o čem povídat ...bylo co pít!

Celý článek...

Již brzy na CD!

15:38 28.01.2010

Po několika letech živého hraní jsme se rozhodli vykročit do boje s upadajícím hudebním trhem a chystáme se natočit vlastní "platnu". Technologie pokročily, proto vše proběhne pěkně doma v pokojíčku. Těšit se tak můžete na pořádnou porci gipsy swingu, bossanovy, bluesu a to - jak je naším zvykem - v netradičních aranžích.

Celý článek...

"Jako doma" je obnovený cyklus pořadů, který onehdá vznikl v nedalekém rodišti naší drahé zpěvačky Báry Klárové. Vystoupení 17.listopadu je tak první vlaštovkou tohoto projektu a moc se na něj těšíme! Vše bude probíhat formou besedy, kdy Bára v roli moderátorky vyzpovídá Jiřího Vejvodu. Povídání na téma tohoto významného data  bude proloženo vystoupením naší kapely. Tedy vezměte známé, kamarády, babičky, dědečky a doražte v hojném počtu. Budeme se těšit! ...více informací o tomto vystoupení naleznete ZDE, kde si i můžete lístky dokonce předobjednat.

Celý článek...

Rádi bychom vás pozvali na již třetí pokračování "Roudnického" seriálového pořadu "Jako doma". Tentokrát s hostem MUDr. Janem Cimickým. Těšit se můžete na jistě zajímavé povídání a spoustu muziky v podání Jazz In Flagranti. Začínáme v 19.00.

Celý článek...

Ve středu 2.února se uskutečnil již druhý díl besedního pořadu "Jako doma". Hostem byla tentokrát herečka a dabérka Jana Altmannová, hudební vložky obsatarala naše kapela Jazz In Flagranti a večerem provázela Bára Klárová. Paní Altmannová vyprávěla příhody z natáčení filmů, z dabingového studia i osobního života.

Celý článek...

jazzová kapela, hudba na svatbu, jazz na svatbu, kapela na svatbu , party, firemní akce, eventy, svatba, firemní večírek, jazz, evergreeny, jazz music, gypsy, latino, pop, firemní akce, soukromé akce, hudba na večírek, živá kapela, live music