Pro pořadatele

Kapela Jazz In Flagranti vznikla v roce 2005 a od té doby spolupracuje s celou řadou agentur. Za své čtyřleté působení odehrála více než 300 akcí a mezi její klienty se řadí například hotel Intercontinental, Hilton, Jalta, Corinthia Panorama Hotel, spol. Siemens VDO, T-mobile, O², restaurant Barock, Pravda a další (viz. reference a sekce odehrané koncerty).

Doprava

  • varianta a) 2x osobní vůz - cena:7 Kč/km
  • varianta b) malá dodávka - zatížení do 350Kg - cena: 12 Kč/km

Do kalkulace se započítává i zpáteční cesta. Kapela je z Prahy a okolí.

Propagační materiály

Potřebujete propagační materiály pro náš koncert? Pozvánku na váš večírek?... žádný problém, zde máte možnost si stáhnout vše potřebné, nebo nás kontaktujte a na základě vašich konkrétních požadavků vám rádi vyhotovíme propagaci na míru (email pozvánky, tisk plakátů atd.).

Přílohy ke stažení:

Stage Plan a technické zázemí

Pro subjekty pořádající hudební produkci prosíme o zajištění několika maličkostí, byť z hlediska posluchače třeba nedůležitých, ale z pozice muzikanta, velmi podstatných. Děkujeme!

Prostor pro vystoupení

Minimální plocha je cca 2x3 m, větší plocha je pochopitelně jedině vítána.

Ozvučení akce - pořadatel

Pokud je ozvučení zajišťováno ze strany pořadatele, vyžadujeme pouze 20 minutovou zvukovou zkoušku a čas na přípravu nástrojové aparatury. Technické informace pro zvukaře (stage plan) si prosím stáhněte níže.

Ozvučení akce - aparát Jazz In Flagranti

V případě, že si hudební aparát budem zajištovat sami prosíme o splnění těchto podmínek:

  • zdroj napětí v tomto prostoru v blízkosti kapely
  • přístup min. 1 hod. před plánovaným začátkem akce do prostoru (stavění aparatury, zvuková zkouška)
  • při pořádání akcí pod širým nebem prosím berte v úvahu nepřízeň počasí (jde o elektrická zařízení, aparaturu a nástroje), je dobré mít předem připravenou tzv. "mokrou variantu".

 

Přílohy ke stažení:
kapela na svatbu, jazzová kapela, hudba na svatbu, jazz na svatbu, party, firemní akce, eventy, svatba, firemní večírek, jazz, evergreeny, jazz music, gypsy, latino, pop, firemní akce, soukromé akce, hudba na večírek, živá kapela, live music